Star Wars: The Force Unleashed II Indir

Star Wars: The Force Unleashed II PC oyunu, doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirilmek üzere önceden yüklenmiştir. Star Wars: The Force Unleashed II, 26 Ekim 2010’da yayınlandı

Oyun hakkında

Star Wars efsanesi, şimdiye kadar yapılmış en hızlı satan Star Wars oyununun merakla beklenen devamı olan Star Wars: The Force Unleashed ™ II ile devam ediyor. Star Wars: The Force Unleashed’da dünya, Darth Vader’ın artık kaçak çırağı Starkiller ile tanıştı – bir şampiyona çok ihtiyacı olan bir galakside isyan alevlerini ateşleyebilecek beklenmedik kahraman. Devam filminde, Starkiller abartılı güçlerle geri döner ve kendi kimliğini keşfetmek ve tek gerçek aşkı Juno Eclipse ile yeniden bir araya gelmek için bir yolculuğa çıkar. Star Wars: The Force Unleashed II’de Starkiller bir kez daha Darth Vader’ın çiftçisidir – ama karanlık lord, koruyucusunu acımasız bir suikastçı olarak eğitmek yerine eski çırağını nihai Sith savaşçısını yaratmak için klonlamaya çalışır. Av başladı – Starkiller Juno’yu, Darth Vader Starkiller’ı kovalıyor. Yepyeni yıkıcı güç güçleri ve çift silahlı ışın kılıçlarını kullanma becerisiyle, Star Wars filmlerinden Starkiller, heyecan verici dünyalardaki ölümcül yeni düşmanları kesip atıyor – hepsi de geçmişine cevaplar arayışında.

Ana Özellikler:

 • Star Wars: Bölüm III ve Bölüm IV arasındaki önemli olayları şekillendiren Darth Vader’ın kısa süreli çırağı Starkiller’ın galaksi değiştiren yolculuğuna devam edin.
 • Düşmanları müttefiklerine karşı çeviren aldatıcı Mind Trick gibi gelişmiş kontroller ve yeni güçler aracılığıyla gücü daha fazla güç ve hassasiyetle serbest bırakın.
 • Starkiller’ın gerçek gücünü, saldırılarının ve Güç güçlerinin katlanarak artırıldığı Force Fury ile keşfedin.
 • İyileştirilmiş nişan alma sistemi, güçlerin kesin kullanımını ve bulmacalar ve çevre ile etkileşimi geliştirir.
 • İki ışın kılıcı kullanma ve düşmanları yepyeni kombo saldırılarla cezalandırma yeteneği ile savaşı bir sonraki seviyeye taşıyın.
 • Natural Motion Ltd ve güçlü Havok Physics sisteminin coşkusuyla birlikte Pixelux Entertainment’ın dijital moleküler madde (DMM) ile en gerçekçi etkileşimleri deneyimleyin.
 • Yeni kostümler ve performansı artıran ışın kılıcı kristalleri gibi gelişmiş özelleştirme seçenekleri.
 • Savaş ve güç becerilerinizi test etmek ve geliştirmek için yepyeni zorluk seviyelerinde savaşın.
 • Destansı patron savaşlarıyla sonuçlanacak çeşitli yepyeni düşmanları yenmek için dövüş becerilerinizi akıllıca yönetin.
 • Writer’s Guild of America ve Academy of Interactive Arts and Sciences tarafından onurlandırılan hikayeye bir kez daha dalın.

Star Wars: The Force Unleashed II’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Star Wars: The Force Unleashed II indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “STAR.WARS.The.Force.Unleashed.II.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Star Wars: The Force Unleashed II klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Star Wars: The Force Unleashed II ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantıyla Star Wars: The Force Unleashed II’yi ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP SP3, Windows Vista® SP2 veya Windows 7
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz veya AMD Athlon X2 5200+
 • Hafıza: 2 GB RAM (XP, Vista veya 7)
 • Hard disk alanı: 10 GB + 1 GB takas dosyası
 • Video: Shader 3.0 destekli 256 MB video belleği; ATI Radeon HD 2600 / NVIDIA GeForce 8600 GT
 • Ses: % 100 DirectX 9.0c uyumlu ses cihazı
 • Direct®: DirectX 9.0c (Mart 2009)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.