Star Ocean – The Last Hope – 4K & Full HD Remaster Indir

Star Ocean – The Last Hope – 4K & Full HD Remaster Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Star Ocean – The Last Hope – 4K & Full HD Remaster 28 Kasım 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

STAR OCEAN – Star Ocean serisinin en başındaki SON UMUT, Square Enix ve Tri-Ace’nin yaratıcı zihinlerinden geliyor. Bu aksiyon dolu rol yapma oyunu, oyuncuları, evrendeki en gizemli, tehlikeli ve fantastik dünyalardan bazılarını keşfedip bunlarla savaşarak insanlığın son durumuna destansı bir yolculuğa çıkarıyor. Dünya, III.Dünya Savaşı tarafından yok edildi ve şimdi insanlık yeni bir yuva arayışında yıldızlara dönmelidir. Arayışınızda galaksiyi keşfedin, karşılaştığınız uzaylı ırklar arasında müttefikler ve düşmanlar oluşturun ve tüm yaratılışı tehdit edecek kadar büyük bir tehlikeyi ortaya çıkarın. Büyük yıldız okyanusunda macera ve tehlikelerle dolu bir evren sizi bekliyor!

 • Muhteşem yeni 4k ve tam HD grafikler
 • Heyecan verici gerçek zamanlı savaşlar

Star Ocean – The Last Hope – 4K & Full HD Remaster’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Star Ocean – The Last Hope – 4K & Full HD Remaster’ın indirilmesi tamamlandıktan sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Star Ocean.The.Last.Hope.Remaster.zip” seçeneğine tıklayın. (Bunu yapmak için, alabileceğiniz WinRAR’a ihtiyacınız var Buraya).
 4. Star Ocean – The Last Hope – 4K & Full HD Remaster klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Star Ocean – The Last Hope – 4K & Full HD Remaster ücretsiz indirme

Star Ocean – The Last Hope – 4K ve Full HD Remaster’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7-64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3 2100 / AMD A8-6500
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GT630 VRAM 512 MB / AMD Radeon R7 250 VRAM 512 MB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 55 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.