Star Drift Evolution Indir (v1.0)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Star Drift Evolution Free Download PC oyunu. Star Drift Evolution 27 Ağustos 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Star Drift Evolution, eğlenceli ve zorlu sürüş fiziğine sahip bir yarış oyunudur.

 • Şık ve zorlu bir sürüş deneyimi sağlayan rafine fizik. Arabayı virajlı dönüşlere atın, ağırlığı hissedin ve bir şampiyon gibi kayın.
 • Basit toprak ovallerden zorlu noktadan noktaya rotalara kadar çok çeşitli rotaları keşfedin.
 • Her rota için en iyi arabayı bulun ve en yüksek hız, hızlanma, tutuş ve yere basma kuvveti gibi istatistikler arasından seçim yapın.
 • Tek oyunculu kariyerde yapay zekaya karşı yarışın ve 450 Yıldız Mücadelesinin hepsinde ustalaşın.
 • Otomatik çarpışma olmadan Trackmania tarzı çevrimiçi çok oyunculu, böylece tüm oyuncular 20 oyuncuya kadar kendi sürüş hatlarını mükemmelleştirmeye konsantre olabilir.
 • Bölünmüş ekranlı çok oyunculu yarışta en fazla 4 arkadaşınızla yarışın. Birlikte kooperatif oynarken de kariyer yıldızı zorluklarını tamamlayabilirsiniz.

Star Drift Evolution nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Star Drift Evolution indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Star Drift Evolution’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu işlem için 7-Zip gerekir. Burada).
 4. Star Drift Evolution klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Star Drift Evolution Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Star Drift Evolution’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7/8/10
 • İşlemci: 2.2 GHz çift çekirdekli
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin