SRC: Sprint Robot Championship Indir (v2021.09.25)


SRC: Sprint Robot Şampiyonası Önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıda Ücretsiz PC Oyunu İndir. SRC: Sprint Robot Şampiyonası 1 Şubat 2019'da yayınlandı

Oyun hakkında

Birinci şahıs yarışını daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin; Geriye doğru koşun, kaydırın, duvarda koşun ve seviyeleri patlatın. Hız sınırı olmayan SRC, en üst düzeyde hız ve samimi kontrol hissi sunmak için hiçbir şeyi kısıtlamaz. Öğrenilecek meta yok, aşırı karmaşık mekanik yok. SRC, yüksek beceri gerektiren oyunu sınırlamak için hiçbir şeyi kısıtlamadan basitliği oynanışının merkezinde tutar. Arkadaşlarınıza ve rakiplerinize göz kulak olun, hayaletler indirin ve her parkurda yerel veya dünya rekorları kırın. Veya becerilerinizi başkalarıyla doğrudan test etmek için doğrudan rekabetçi çöpçatanlığa atlayın. Geniş açık ortamlara sahip kontrol noktası tabanlı yarışlar. Her parkurun kısayolları vardır, her parkurun kendi sırları vardır. Keşif ve deneme, her iz boyunca en uygun yolu bulmanın anahtarıdır. Her parkur kendi engel karışımını getirir; Boru bölümleri ayaklarınızın hemen altındaki zemini döndürür, manyetik raylar sizi baş aşağı tutar ve zarlar mücadeleyi karıştırır. Bir kursta ustalaşmak reflekslerden daha fazlasını gerektirir, bilgi anahtardır, hiçbir şey tesadüfi değildir.

SRC nasıl indirilir ve kurulur: Sprint Robot Şampiyonası

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. SRC: Sprint Robot Championship indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “SRC: Sprint Robot Championship'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da edinebilirsiniz) burada).
 4. SRC: Sprint Robot Championship klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

SRC: Sprint Robot Şampiyonası Ücretsiz İndirme

SRC'yi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Sprint Robot Şampiyonası ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit)
 • İşlemci: Çift Çekirdekli 2.2GHz veya üstü
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 1GB VRAM veya üstü
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 8 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin