Sprocket Indir (v0.106)

Sprocket Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Sprocket 26 Ağustos 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Tank savaşını benzersiz kılan gerçekçi zırh mekaniğini mümkün kılan, kendini işine adamış ve sezgisel bir tasarımcıda tanklar tasarlayın. I. Dünya Savaşı, iki savaş arası dönem ve II. Dünya Savaşı’nın erken, orta ve geç evrelerindeki tank tasarımı zorluklarını keşfedin. Kullanımı kolay ve size sonsuz tasarım başlangıç ​​noktaları verecek kadar esnek. Taşımak için bir yüzü veya kenarı sürükleyin. Daha büyük bölmeler daha fazla iç alan yaratır, ancak zırh için daha fazla yüzeye sahiptir. İyi açılı şekiller, gelen istiridyeleri tamamen sekebilir, sadece bir çizik ve çok sayıda çınlayan kulak bırakır. Düşmanlarınızdan gelen atışları püskürtebilmek için her zırh plakasının kalınlığını ayarlayın. Gereken ağırlık ve alan eklense de! Düşman zırhını delebilecek bir silah yapın. Onu döndürmek için yeterli alana ve güce ihtiyacınız var. Mühimmat için yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olun!

Sprocket Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sprocket indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sprocket’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Sprocket klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Sprocket Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Sprocket indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10, 8, 7 (64 bit)
 • İşlemci: Çift çekirdekli 3 GHz +
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: 2 GB ayrılmış VRAM, Shader modeli 5.0
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin