Split/Second Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Split / Second Free Download PC oyunu. Split / Second 18 Mayıs 2010’da yayınlandı

Oyun hakkında

Split / Second, bir reality TV şovunda geçen yoğun bir aksiyon yarış oyunudur. Yarışmacılar, sezon şampiyonu olma nihai hedefiyle havaya uçmuş bir TV şehrinde bitiş çizgisini ilk geçenler olmaya çalışacaklar. Split / Second modundaki oyuncular sadece diğer araçlarla çarpışarak onları pistten atmakla kalmaz, aynı zamanda yarışın dinamiklerini büyük ölçüde değiştiren yıkıcı olayları tetikleyebilir. Oyuncular, devasa yapıları ve yüksek televizyonları yok etmek, parkuru taktiksel olarak değiştirmek veya tamamen yeni rotalar oluşturmak için kesin zamanlamayı kullanmalıdır.

Oyun özellikleri:
Şehir senin silahın – Rota boyunca, yarışın dinamiklerini büyük ölçüde değiştiren patlayıcı, yıkıcı olayları tetikle.
Her tur farklıdır – dev yapıları ve yüksek televizyonları yok etmek için kesin zamanlamayı kullanın, yolu taktiksel olarak değiştirin veya tamamen yeni rotalar oluşturun.
Yoğun çok oyunculu mod – 2 oyunculu bölünmüş ekranda farklı oyun modlarında yer alın

Split / Second’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Split / Saniye indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Split.Second.Velocity.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Split / Second klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Split / Saniye ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz bölünmüş / saniye indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft Windows 7 / Vista SP2 / XP SP3
 • İşlemci: 3.0 GHz Intel Pentium D işlemci (Windows 7 / Vista) / 2.6 GHz Intel Pentium D işlemci (Windows XP) veya 2.0 GHz AMD Athlon 64 X2 veya eşdeğer bir işlemci
 • Hafıza: 2560 MB RAM
 • Grafik: Shaders 3.0’ı destekleyen 256 MB DirectX 9.0c uyumlu 3D grafik kartı (NVIDIA GeForce 7600 veya üstü, ATI Radeon X1600 veya üstü)
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 6656 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: 16 bit DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Entegre entegre yonga setleri desteklenmez

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin