Spirit Hunter: NG Indir

Spirit Hunter: NG Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Spirit Hunter: NG, 10 Ekim 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Sadece şehir efsaneleri olduğunu düşündüğünüz kabuslarla yüzleşin. Kız kardeşinizin ortadan kaybolmasıyla ilgili ipuçları aramak için zekanızı ve güvendiğiniz el fenerini kullanın. Karanlık bir gizemi ortaya çıkarmak ve hayatta kalmak için ölümcül seçimler yapmak için gölgeli karakterlerle takım olun. Yaptığınız seçimler kaderinizi belirler ve çevrenizdeki herkesin hayatını etkiler. Ödüllü Ruh Avcısı’nın bu tüyler ürpertici yoldaşı: Ölüm İşareti, korkulu hayaletler yerel sokaklara ve parklara, hatta kendi evinize girerken evinize dehşet getiriyor. Sanatçı Fumiya Sumio’nun resmettiği korkunç sesleri ve nefes kesici ortamları deneyimleyin.

Spirit Hunter: NG’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Spirit Hunter: NG indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Spirit Hunter’a Çıkart: NG” ye tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Spirit Hunter: NG klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Spirit Hunter: NG ücretsiz indirme

Spirit Hunter: NG Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 Quad 2.4GHz veya benzeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 650 veya eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Windows uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin