Spider Queen Cave Indir


Spider Queen Cave Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Örümcek Kraliçe Mağarası 31 Aralık 2022'de gösterime girdi

Oyun hakkında

Bu çok zorlu bir macera mikro terör oyunu. Oyun operasyon ve şifre çözmeye odaklanır. Oyundaki zarif seviye tasarımı sizi ölüp yaşatacak. Aşık olduğum kıdemli üç aydır kayıp. Her yeri aradım ama hiçbir bilgi bulamadım. Dünyadan kaybolmuş gibiydi. Dün gece ablam aniden görüntülü arama yaptı. Resimde ablamın yüzü bembeyazdı ve banliyöde terk edilmiş bir villaya gitmemi istedi ve yalnız gelmemi söyledi. Ayrılmak için hazırlanmaktan başka seçeneğim yoktu. Konağın ünlü bir perili ev olduğu söyleniyor. 20 yıllık bekarlığımı bitirmekle ilgili düşüncelerle dolup taşan ablamın evine koştum ama o küvette sırılsıklam oldu ve dışarı çıkmayı reddetti. Geçmişteki korkaklığım yüzünden kaç fırsatı kaçırdığımı düşünerek, cesaretimi toplayıp banyo kapısını iterek açtım. Beklenmedik bir şekilde sonraki sahne benim için unutulmaz oldu… O lanet evden kaçtıktan sonra her şey bitti sandım ama büyüğümü kurtarmak için o kuyuya atladım. Beklenmedik bir şekilde, içinde devasa bir yeraltı dünyası, gizemli bir su altı dünyası ve kasvetli bir yeraltı sarayı vardır. Labirentin derinliklerinden çığlıklar yükseldi. Yoldaki kemikler bana buraya ilk gelenin ben olmadığımı söylüyor.

Örümcek Kraliçe Mağarası nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Spider Queen Cave'in indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Spider Queen Cave'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. Spider Queen Cave klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Örümcek kraliçe mağarası ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Spider Queen Cave'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 (x64)
  • İşlemci: Intel Core i3-4160
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: Nvidia GeForce GTX 580
  • Depolamak: 22 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin