Spider-Man 3 Indir

Spider-Man 3 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Spider-Man 3, 2 Mayıs 2007’de yayınlandı

Oyun hakkında

İlk kez Siyah Takım Elbise Örümcek Adam olarak oynayın! Spider-Man 3, oyunculara kendi oyun deneyimlerini seçme özgürlüğü veren daha büyük, dinamik ve özgürce hareket eden bir New York City’de geçiyor. Birden fazla film tabanlı görevi veya orijinal hikayeyi takip edin. Yerleşik şehir görevleri ve başarı ödülleri, hızınızı, savaş manevralarını ve çevikliğinizi artırmanıza olanak tanır. Yeni bir savaş sistemiyle oyuncular, görevler ve destansı patron dövüşleri sırasında gelişmiş it dalaşları, hareketlerin donması ve dinamik ağlarla düşmanları yenebilir.

Ana Özellikler:

 • Ana film dahil 10’dan fazla hikayeyi oynayın
 • Siyah kaplı Örümcek Adam’ın gücünü açığa çıkarın
 • Düşmanlarınızı patlayıcı yeni saldırılar ve inanılmaz iyileştirmelerle cezalandırın
 • Eşsiz özgürlük – daha büyük, dinamik ve özgür bir New York City’de istediğiniz zaman, istediğiniz yere gidin
 • Tobey Maguire, Topher Grace ve Thomas Haden Kilisesi’nin seslendirmeleri

Spider-Man 3’ü İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Spider-Man 3 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Spider.Man.3.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Spider-Man 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Spider-Man 3 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Spider-Man 3 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft (R) Windows (R) 2000 / XP / Vista’nın İngilizce sürümü
 • İşlemci: Pentium 4 / Athlon XP 2.8 GHz veya daha iyisi
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: % 100 DirectX (R) 9.0c uyumlu AGP / PCIe 256 MB entegre bellek donanımı T&L uyumlu grafik kartı, Shader Model 3.0 desteği ve en son sürücüler (NVIDIA GeForce 7300 GT + / ATI Radeon X1300 +)
 • Kamp: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin