Spellspire Indir (v1.3.2.0)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Spellspire Free Download PC Oyunu. Spellspire 23 Mayıs 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Spellspire, bir kelime oyunu ile bir aksiyon rol yapma oyununun heyecan verici bir birleşimidir. Büyü yapmak için kelimeleri girin. Kelime ne kadar uzun olursa, patlama o kadar büyük olur! Sayısız canavarı öldürün ve ganimet ve altın toplayın. Büyülü özel efektler ve yeteneklere sahip daha güçlü asalar, şapkalar ve cüppeler satın alın. İyileştirici iksirler, büyü parşömenleri ve diğer büyülü öğelerle en zorlu karşılaşmalarda ustalaşın. Giderek artan zorlu seviyeleri tamamlayın ve korkunç patronlara karşı şiddetli savaşlarda hayatta kalın. Spellspire’ın tepesine ulaşacak mısın ve ne bulacaksın?

Spellspire nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Spellspire indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Spellspire’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Spellspire klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Spellspire Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Spellspire ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10
 • İşlemci: 1GHz
 • Hafıza: 256MB RAM
 • Grafik: SM 2.0
 • DirectX: Sürüm 9.0a
 • Depolamak: 130 MB kullanılabilir disk alanı
 • Ek Yorumlar: Gamepad desteği yalnızca XInput özellikli gamepad’lerde

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin