Speed Stars Indir


Speed ​​​​Stars Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Speed ​​Stars 16 Aralık 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Bir karakteri özelleştirin, onları başlangıç ​​bloklarına yükleyin ve zafere giden yolda ateş edin! Yarışçınızı hareket ettirmek için sadece iki kontrole ihtiyacınız var, ancak zamanlamanız, ritminiz, temponuz ve soğukkanlılığınız rakiplerinizi geride mi bırakacağınızı yoksa sonuncu mu bitireceğinizi belirleyecek. Dört sprint mesafesinde yarışın, çevrimiçi rakiplerinizin hayaletlerine, kendi kişisel en iyilerinize ve giderek zorlaşan botlara karşı becerilerinizi zorlayın.

oyun modları
– Denemek için dört yarış mesafesi içerir: 100m, 200m, 400m ve 60m
– Her etkinlik için “Noob”dan “Süperstar”a kadar olan performans ölçütleri her zaman bir sonraki seviyeye ulaşmanız için sizi zorlayacaktır.
– Kısa sprintlerde ham hızınızı test edin veya daha uzun yarışlarda soğukkanlılığınızı ve enerji yakmanızı zorlayın. Her yarış farklı beceriler ve nitelikler gerektirir – arkadaşlarınızı yenmek ve en yüksek rütbeye ulaşmak için hepsinde ustalaşın!

karakter özelleştirme
– Her biri oynanışlarında küçük farklılıklar olan daha özelleştirilebilir karakterlerin kilidini açın.
– Farklı vücut tipleri ve kıyafet seçenekleri/renkleri arasından seçim yapın veya bunları tamamen rastgele düzenleyin.
– Her karakterin farklı güçlü ve zayıf yönleri olabilir, bu yüzden her etkinlikte sıralamada yükselmek için olabildiğince çok karakterde ustalaşın!

Liderler ve rekabet
– Diğer Steam kullanıcılarının hayaletlerine karşı yarışın ve puanlarınızı tüm zamanların lider tablosunda veya Steam arkadaşlarınız arasında görün.
– Beceri seviyeleri kişisel en iyilerinize göre ölçeklenen yedi adede kadar rakip AI yarışçısına karşı yarışmayı seçin. Sekiz yarışçıdan oluşan tam bir alana veya yoğun bir 1v1’e karşı nasıl yığıldığınızı görün!
– Gerçek rakiplerin hayaletleri ile kendi hayaletleriniz arasında AI’ları karıştırın.

Speed ​​Stars Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Speed ​​Stars indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Speed ​​Stars’a Çıkart” ı tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Speed ​​Stars klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Hız Yıldızları Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Speed ​​Stars ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core I3
  • Hafıza: 2 GB bellek
  • Grafik: Intel HD Grafik 4600
  • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin