Spectrolite Indir (v1.3f)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Spectrolite Free Download PC oyunu. Spectrolite 18 Kasım 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Spectrolite, heyecan verici atmosferik seviyelerin ve yoğun zamanlı zorlukların karışımını deneyimleyebileceğiniz birinci şahıs platform oyununun benzersiz bir versiyonudur. Türde yeni olan bir hassasiyet seviyesini deneyimlemek için güçlü yeteneklerle tatlandırılmış yeniden tasarlanmış geleneksel platform mekaniğini kullanın! Farklı ortamlar ve müzikler ile büyük ölçekli, el yapımı seviyelerin yanı sıra becerilerinizi küresel lider tablolarında başkalarıyla karşılaştırabileceğiniz kısa süreli denemelerin keyfini çıkarın. Hatalarınızdan ders alın ve diğer oyuncuların hayaletlerini izleyerek herhangi bir hızlı koşu mücadelesinde ustalaşın!

Spectrolite nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Spectrolite indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Spectrolite’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). burada).
 4. Spectrolite klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Spektrolit Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Spectrolite indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64bit
 • İşlemci: Intel (R) Core (TM) i5-2400 CPU @ 3.1 GHz veya daha iyisi
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 950 veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 6 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin