Speakerman Indir

Doğrudan bağlantıda önceden kurulmuş Speakerman Free Download PC oyunu. Speakerman 17 Haziran 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Speakerman, bulmaca platformları, keşif ve toplama oyun öğeleriyle 80’lerin MS-DOS PC oyunlarından ilham alan retro tarzı bir deneyimdir. Klasik CGA grafikleri (bir bükülme ile) ve modern müzikle karıştırılmış klasik PC hoparlör sesleri sunar. Baştan itibaren, açık dünya modunu veya hikaye modunu seçebilirsiniz. Açık dünya modu, tamamen dikkatiniz dağılmadan podcast veya müzik dinleyebileceğiniz eğlenceli bir eğlencedir. Bununla birlikte, derinlemesine dalarsanız, bulunması zor Paskalya yumurtaları da dahil olmak üzere, bulunacak ve kilidini açacak çok şey var. Hikaye modu, zorlu ve düşündürücü bir platform deneyimi sunar ve Açık Dünya modunu en az birkaç saat oynamış deneyimli oyuncular için önerilir.

Speakerman nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Speakerman indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Hoparlöre Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
  4. Speakerman klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Konuşmacı Ücretsiz İndir

Speakerman Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yenisi
  • Hafıza: 1 GB RAM
  • Depo: 220 MB kullanılabilir alan
  • Ek Yorumlar: Oyun, eski donanımlarda bile iyi çalışmalıdır, ancak en azından daha yeni, düşük kaliteli bir bilgisayar önerilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin