Spacebase DF-9 Indir (v1.07.1)


Spacebase DF-9 Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. DF-9 uzay üssü 27 Ekim 2014'te piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Spacebase DF-9'da, günlük yaşamlarını sürdüren rengarenk bir insan ve uzaylı popülasyonu için yıldızların arasında bir ev inşa ediyorsunuz. Asteroitler kazın, enkazları keşfedin ve Dünya'nın uzak geleceğinde galaktik yeniden yerleşimin zorluklarını aşın. meteor çarpması! Patlayıcı Dekompresyon! Dayanılmaz yalnızlık!

Spacebase DF-9 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Spacebase DF-9'un indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Spacebase DF-9'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Spacebase DF-9 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Uzay Üssü DF-9 Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Spacebase DF-9 ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP
 • İşlemci: Core 2 Duo veya üstü
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: 384MB RAM ile Intel HD Graphics 3000
 • Depolamak: 200 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin