Space Simulation Toolkit Indir


Uzay Simülasyonu Araç Seti Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Uzay Simülasyonu Araç Seti 5 Haziran 2020’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Muhtemelen bir bilgisayar simülasyonunda yaşadığımız teorisini duymuşsunuzdur. Kendi simülasyonlarınızı yaratabileceğiniz, fizik yasalarını değiştirebileceğiniz, mekanizmalar tasarlayabileceğiniz, A-Life dünyaları yaratabileceğiniz ve bu dünyalarda canlılarla yaşayabileceğiniz, evrim ve yapay zeka ile deneyler yapabileceğiniz büyük bir sandbox oyunu yapmak istedim. SST, fiziği hesaplamak için bir süper bilgisayar olarak bir grafik kartı kullanan bir parçacık simülatörüdür. Grafik kartı ne kadar güçlüyse, oyun keyfi de o kadar büyük olur! Tüm dünyaların yapı taşı bir atomdur. Atomların bağlantıları olabilir ve böylece uzamsal yapılar oluşturabilir. Malzemelerin fiziksel özellikleri, gazların, sıvıların, yumuşak ve katı cisimlerin, çeşitli kimyasal süreçlerin ve maddenin durumlarının simülasyonuna izin vererek geniş bir aralıkta değişebilir. Belki sanal bir hayat bile yaratırız! Örneğin, “Protobiyom” simülasyonu, evrimsel genetik tarafından yönlendirilen ışık, su, toprak, büyüyen bitkiler ve canlı varlıklar ile yaşayan bir sanal dünyadır.

Space Simulation Toolkit nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Space Simulation Toolkit indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Space Simulation Toolkit”e tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Space Simulation Toolkit klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Uzay Simülasyonu Araç Seti Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Space Simulation Toolkit ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: çekirdek i3
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: OpenCL 1.2 destekli NVIDIA/AMD, 1+ GB VRAM
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: GPU SÜRÜCÜLERİNİ GÜNCELLE!

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin