Space Scavenger Indir (v1.0.1)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Space Scavenger Free Download PC oyunu. Space Scavenger, 20 Ağustos 2021’de piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Bir zamanlar yuva dediğin yeri bulmak için uzay gemisi parçalarını ararken, gizemli, uzaylıların istila ettiği galaksilerde benzersiz uzay gemileri tasarla, inşa et ve komuta et. Space Scavenger, permadeath ve prosedürel olarak oluşturulmuş seviyeler gibi roguelike öğeleri optimize edilmiş, uçan uzay gemisi inşaat mekaniği ile birleştirir. Gittikçe zorlaşan seviyelerde ilerlerken, uzay geminizin savaş becerilerini ve düzenini geliştirin ve optimize edin. Uzay gemisi parçalarını ararken ve yabancı gezegenleri keşfederken, her biri benzersiz yeteneklere sahip silahlar, savunma ve destek modülleriyle karşılaşacaksınız. Yaklaşan bir savaşa hazırlanmak için cephanenize ve enerji seviyelerinize dikkat edin. Yeni parçalar buldukça geminizin düzenini özelleştirme ve iyileştirme yeteneğiniz, hayatta kalma ve kesin ölüm arasındaki fark anlamına gelecektir. Oyuncuların aynı koşullar altında günün en iyi skorunu almaya çalışacakları günlük çevrimiçi mücadeleye katılarak yaratıcılığınızı test edin. Puanınızı diğerleriyle karşılaştırın ve günlük meydan okuma lobisinde uzay gemisi tasarımlarını görün.

Space Scavenger nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Space Scavenger indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Space Scavenger’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
  4. Space Scavenger klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Space Scavenger Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Space Scavenger’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3-6100 veya eşdeğeri
  • Depolamak: 4 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 570 veya eşdeğeri
  • Depolamak: 600 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin