Space Architect Indir (v0.24.0)


Space Architect Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Space Architect 25 Kasım 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

İnsanlık, keşif ve genişlemeyi hızlandırmak için mega şirketlerden gelen fonları kullanarak yıldızlara ulaştı. Böyle bir şirketin borcunu ödemeye çalışan istasyon mimarlarından birisin. İyi kaynak yönetimi, özgürlüğe ve zenginliğe giden altın biletinizdir. Sonuçta derin uzay.

birimler
Üssünüzün yapı taşı, çalışırsınız, yersiniz, ölürsünüz. Satın almak pahalıdır ve kolayca yeniden işlenir, bu nedenle istasyonunuzu en kısa sürede otomatikleştirin!

Davranmak
Bağlantı noktanızı kurduktan sonra, ziyaretçileri ticaret yapmaya, para kazanmaya, nadir eşya stoklamaya ve teknik puan toplamaya ikna etmeye başlayacaksınız.

üretme
İstasyonunuzdaki cihazların yardımıyla bir kaynağı diğerine, daha karmaşık olana dönüştürün. Temel kaynaklar, asteroitlerin madenciliği ile elde edilir.

görevler
Temelde oyun mekaniği ile tanışmanız için.

teknoloji
Temel bilgilerden başka bir şey bilmiyorsun. Ticaret yoluyla teknoloji puanları kazanın ve nadir eşyaları daha hızlı üretmek için gelişmiş teknolojilerin kilidini açın.

Space Architect nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Space Architect indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Space Architect”e tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Space Architect klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Uzay mimarı ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Space Architect ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Patates
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: Evet
 • Depolamak: 200 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: Muhtemelen
 • Ek Yorumlar: Eski bir dizüstü bilgisayarda koştu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin