Soulstone Survivors Indir (v0.9.028c)


Soulstone Survivors Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Soulstone Survivors 7 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Soulstone Survivors, karakterinizin seviyesini yükseltmek için güçlü beceriler öğrenirken düşman ordularını yendiğiniz ve muazzam patronlarla yüzleştiğiniz bir aksiyon roguelite oyunudur. Hiçlik Avcısı olarak oynayın ve tanrısal güçler arayışınızda her maçtan elde ettiğiniz ganimetleri silah yapmak, yeni karakterlerin kilidini açmak, yetenek ağacınızı yükseltmek ve yeni rünler kuşanmak için kullanın. Roguelite unsurlarıyla iç içe geçmiş derin RPG mekanikleriyle Soulstone Survivors, yoğun ama derin bir aksiyon RPG deneyimi sunuyor:

 • Yaklaşık 150 benzersiz aktif beceriyi keşfedin (ve artıyor!);
 • Kilidi açın ve 14 karakterle oynayın, çok daha fazlası gelecek;
 • Karakterlerinizi özelleştirmek için yüzlerce pasif beceri ve rünle deney yapın;
 • Ruh mücevherlerinizle yetenek ağacında ilerleyin;
 • Güçlü patronlarla yüzleşin ve onları yenin;
 • Mücadelenizi ilginç şekillerde artıran lanetler seçin;
 • Efsanevi silahlar yapmak için aşırı zorlukların üstesinden gelin;
 • Düzinelerce başarıyı tamamlayın ve yeni güçlerin kilidini açın;

Soulstone Survivors nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Soulstone Survivors indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Soulstone Survivors'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan da edinebilirsiniz burada).
 4. Soulstone Survivors klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Soulstone Hayatta Kalanlar Ücretsiz İndirme

Soulstone Survivors'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yenisi
 • İşlemci: 2,5 GHz veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin