Soul Wargame Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Soul Wargame Free Download PC oyunu. Soul Wargame, 27 Temmuz 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Soul Wargame, savaş oyunu ile roguelike'yi birleştiren hardcore bir strateji oyunudur. Oyunun çeşitli stratejiler ve taktikler türetmesine olanak tanıyan birden çok rol ve zengin bir rastgele donanım ve beceri atama sistemi geliştirdik. Bu arada, seviye zorluklarını tasarlamak için çok zaman harcadık ve yepyeni bir “Soul” savaş oyunu deneyimi yaratmayı umuyoruz. Orman kanunlarına inanan bu dünyada, baş komutan olarak bile, hem sizin hem de düşmanlarınızın kaderini doğrudan etkileyeceği için her kararınızda dikkatli olmalısınız. Amacımız hala en eğlenceli savaş oyununu yaratmak. Umarım bu oyunu beğenirsin. ÖZELLİKLERİ:

 • The Hardcore War Game: Bu çok sert bir strateji savaş oyunudur. Güçlü düşmanları yenmek için her rolü, ekipmanı ve yetenek atamasını tam olarak anlamalı ve hatta bazen kendinizi korumak için bir karakteri terk etmek için stratejik kararlar vermelisiniz. Meydan okumayı kabul etmeye gerçekten hazır mısın?
 • Her Türlü Değişiklik: Roguelike'ın en büyük eğlencesi bilinmeyendir, ayrıca en büyük stratejik zorluk da bilinmeyenle uğraşmaktır. Çeşitli roller, ekipman ve yetenekler, dünyaya her girdiğinizde yeni bir deneyim sunar. Tercih ettiğiniz oynama şeklini seçin ve sonsuz olasılıklara meydan okuyun.
 • Birden Fazla Rol: Tüm rollerin kendi büyüme yolları ve benzersiz bir stratejik değeri vardır, ayrıca becerileri geliştirmek, rolü farklı büyüme yönlerinde uzmanlaştırabilir. Güçlü düşmanları alt etmek için dövüş stilinize uygun ve adapte olabilen bir ekibe sahip olmalısınız.
 • Denge Zorluğu: Dünyadan her döndüğünüzde, madeni para veya ekipman da dahil olmak üzere bazı ödüller alacaksınız. Bu ödüllerle güçlenebilir ve daha fazla karakter, yetenek ve ayrıca daha güçlü teçhizatların kilidini açabilirsiniz. Hemen güçlenmenin bir yolu yok. Savaşmak zorundasın!

Soul Wargame nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Soul Wargame'in indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Soul Wargame'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Soul Wargame klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Soul Savaş Oyunu Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Soul Wargame'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i3-3220
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: 1 GB video belleği, OpenGL 3.0+ destekler
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin