Sorcery! Parts 1 and 2 Indir (v1.1.3)


Büyü! Bölüm 1 ve 2 Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş PC oyununun ücretsiz indirilmesi. Büyü! Bölüm 1 ve 2, 2 Şubat 2016'da yayınlandı

Oyun hakkında

Canavarlar, tuzaklar ve sihirle dolu bir diyarda destansı bir macera. Kralların Tacı'nı geri almaya çalışırken, ölümcül Shamutanti Tepeleri'nden ve hırsızlara, yozlaşmış soylulara ve ölümcül mutantlara ev sahipliği yapan şehir limanı Kharé'den geçin. Kılıcınız ve tuhaf ve harika efektlere sahip elliden fazla büyü ile herkesin hatırlanacağı ve hikayenizin değişeceği bin olasılıklı bir yolculuğa çıkın. Bunlar dört bölümlük bir dizinin 1. ve 2. bölümleridir. Yogscast tarafından oynandığı gibi, Büyücülük! Oynarken kendi benzersiz fantezi maceranızı yaratan, benzeri olmayan bir anlatı macerasıdır. Büyü! Bölüm 1 ve 2, epik bir dörtlemenin ilk yarısıdır. Büyü! 3 macerayı Baklands'ın vahşi doğasına götürüyor, tamamen açık bir dünya yaratıyor ve yakında Steam'de geliyor. Büyü! 4, bu yıl macerayı sona erdirecek. Her bölüm ayrı ayrı oynanabilir veya karakterinizi bir bölümden diğerine yükleyebilir, ilerledikçe ekipman, istatistik ve anlatım kararları alabilirsiniz.

Büyücülük indirin ve yükleyin! Bölüm 1 ve 2

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Bir kez sihir! Bölüm 1 ve 2 şimdi indirildi, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Büyücülüğe Çıkart! Bölüm 1 ve 2 ”(bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir Burada).
 4. Büyüyü ikiye katlayın! 1 ve 2 klasörlerini paylaşın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Büyü! Bölüm 1 ve 2 Ücretsiz indirme

Büyücülüğü başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın! Bölüm 1 ve 2 Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt' dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista
 • İşlemci: 1.4 GHz
 • Depolamak: 1 GB RAM
 • Grafik: OpenGL 2.1 gerektirir
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin