Sorcery! Part 4 Indir (v1.1.3)

Büyü! Bölüm 4 Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş PC oyununun ücretsiz indirilmesi. Büyü! 4. Bölüm 22 Eylül 2016’da yayınlandı.

Oyun hakkında

Canavarlar, tuzaklar ve sihirle dolu lanetli bir kalede geçen açık dünya anlatılı bir macera. Garip yaratıklarla savaşın, tarihi şekillendiren güçlü büyüler yapın, ölümü aldatın ve her yeri keşfedin. Yolculuğunuza buradan başlayın veya maceranızı Bölüm 3’ten tamamlayın.

Büyücülük indirin ve yükleyin! 4. Bölüm

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Bir kez sihir! 4. Bölüm indirmeyi tamamladı, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Büyücülüğe Çıkart! Bölüm 4 ”(Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Burada).
 4. Büyüyü ikiye katlayın! Bölüm 4 klasörünü açın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Büyü! Bölüm 4 Ücretsiz İndir

Büyücülüğü başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın! Bölüm 4 Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista
 • İşlemci: 1.4 GHz
 • Depolamak: 1 GB RAM
 • Grafik: OpenGL 2.1 gerektirir
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin