Sorcery! Part 3 Indir (v1.1.3)

Büyü! Bölüm 3 Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş PC oyununun ücretsiz indirilmesi. Büyü! Bölüm 3, 5 Nisan 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Canavarlar, tuzaklar ve sihirle dolu lanetli bir vahşi doğada anlatısal, açık dünya macerası. Yedi Yılanı avla, tarihi şekillendiren güçlü büyüler yap ve her yeri keşfet. Yolculuğunuza buradan başlayın veya hikayenize 1. ve 2. bölümlerden devam edin.

Büyücülük indirin ve yükleyin! 3. bölüm

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Bir kez sihir! Bölüm 3 indirildi, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Büyücülüğe Çıkart! Bölüm 3 ”(Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Burada).
 4. Büyüyü ikiye katlayın! Bölüm 3 klasörünü açın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Büyü! Bölüm 3 Ücretsiz İndir

Büyücülüğü başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın! Bölüm 3 Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista
 • İşlemci: 1.4 GHz
 • Depolamak: 1 GB RAM
 • Grafik: OpenGL 2.1 gerektirir
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin