Sophie’s Curse Indir (v3.1)


Sophie's Curse Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Sophie'nin Laneti 16 Mart 2016'da vizyona girdi.

Oyun hakkında

Hemşiresiniz ve yaşlı bir adama sadece bir gece bakmaktan ibaret küçük bir işiniz var, çalıştığınız ev yakın zamanda satın alındı, aslında oradaki ilk gününüz. Evi gerçekten iyi bir fiyata satın aldılar, ama bir sorun vardı… evde elektrik yok, teller çok eski ve değiştirilmesi gerekiyor. Evi satın alan kişi aylardır bir tür el krank jeneratörü üzerinde çalışıyor ve şimdi bunu test etmek için harika bir fırsat. Eve 4 cihaz yerleştirdi, gece boyunca aydınlatma için ihtiyacınız olan tek şey bu. Bu cihazlar geliştirme sırasında oldukça istikrarlıydı, ancak şirket içinde onları kararsız yapan bir şey var. Güçlerinin tükenmesine izin verme, karanlıkta gizli bir şey var!

Sophie'nin laneti nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Sophie's Curse indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Sophie's Curse” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Sophie's Curse klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sophie'nin laneti ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Sophie's Curse ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit işletim sistemi gereklidir)
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: 1 GB
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin