Sonic & Sega All-stars Racing Indir

Sonic & Sega All-Stars Racing Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir Sonic & Sega All-Stars Racing 3 Mart 2010’da yayınlandı

Oyun hakkında

SONIC VE SEGA TÜM YILDIZLAR YÜKSEK HIZLI BİR RİGETRACK’TE ZAFER İÇİN YARIŞIYOR! Arabayı, canavar kamyonu, bisikleti ve hatta pistte SONIC & SEGA ALL-STARS RACING ile uçağı alın. Orta Çağ kale duvarlarını dolaşırken, yemyeşil yağmur ormanlarının altında yarışırken ve bitiş çizgisine kadar çılgın bir yarışta hareketli şehir manzaralarında yarışırken Sonic Seaside Hill, Curien Mansion ve Blizzard Castle gibi nefes kesici yeni yarış pistlerini keşfedin. Super Monkey Ball’dan Ai Ai, Samba’dan Amigo ve kötü Dr. Benzersiz karakter aracınızda Eggman. Tuzaklardan kaçarak ve yenilmez Süper Sonik, maymun toplarının muzlu yıldırım saldırısı veya vahşi kasırga kuyrukları gibi çirkin karakter hareketleri başlatarak diğerlerinden bir adım önde olun – böylece her araç temiz bir şekilde havaya fırlatılır! Ama vurulduysan, dövüldüysen ve kırıldıysan, bitmedi! Yarışa geri dönmek için aracınızı güçlendiricilerle şarj edin ve size zaferin avantajını sağlayacak gizli kısayollara dikkat edin.

 • Parti Yarışı Eğlencesi – Tek oyunculu modda savaşın ve yarış pistinde nihai hesaplaşma için 4 oyunculu bölünmüş ekranda arkadaşlarınıza meydan okuyun!
 • Tüm Sevdiğiniz Yarışçılar – Sonic, Tails, Aiai ve Amigo dahil olmak üzere Sonic ve SEGA Evreninden 20 farklı karakter arasından seçim yapın.
 • Yüksek Hızlı Araçlar – Her karakter, ısmarlama manevralar gerçekleştirmek için spor arabalar, bisikletler, uçaklar ve hatta dev bir muz dahil olmak üzere kendi benzersiz aracını kullanır!
 • All-Star Hareketleri – Bir Rakipten Almanız Gerekiyor mu? Bir yarış sürücüsünü geçemez misin? Sonra onları bir silahla (füzeler, mayınlar ve diğer engeller) veya alıcının onlara kimin vurduğunu bilmesini sağlayan 20 benzersiz karakter hareketinden biriyle çıkarın!
 • Nefes Kesen Resimler – Sonic ve SEGA evrenlerinden 27 zorlu pistte savaşırken orta çağdan kalma kale duvarlarının üzerinde, yemyeşil yağmur ormanı kanopilerinin altında ve hareketli şehir manzaralarında yarışın.

Sonic & Sega All-Stars Racing’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Sonic & Sega All-Stars Racing indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sonic’e Çıkart. &. SEGA.All-Stars.Racing.zip” e tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak alabilirsiniz Buraya).
 4. Sonic & Sega All-Stars Racing klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Sonic & Sega All-Stars Racing ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Sonic & Sega All-Stars Racing Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista. (Windows Vista SP1 önerildiğinde)
 • İşlemci: 3.2 GHz Intel Pentium 4 / Athlon 64 3000+ veya eşdeğeri işlemci
 • Hafıza: 1 GB RAM (Vista altında 2 GB)
 • Grafik: 256 MB RAM’e sahip DirectX 9.0c uyumlu grafik kartı (NVIDIA 7600 veya üstü, ATI X1300 veya üstü)
 • DirectX®: DirectX 9.0c
 • Hard disk: 6 GB sabit disk alanı
 • Ses: DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.