Someday You’ll Return Indir (v1.2)

Bir gün döneceksin. Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Geri döneceğiniz bir gün 5 Mayıs 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Kızınız eve hiç gelmediyse ama onu bulabilseniz ne yapardınız? Bu onun ilk kaçışı değil. Ama huzursuzsun … bu sefer çok farklı hissettiriyor. Uzun zaman önce buraya asla dönmeyeceğine yemin etmiştin. Ve şimdi seni geri sürükledi. Araştırmaları, eski Moravya ormanlarının derinliklerine götürür ve gömülmesi gereken sırları ortaya çıkarır. Hayatta kalma becerileriniz ve hızlı zihniniz arayışınızı körükleyebilirken, kötü niyetli güçler size karşı yükseliyor. Savaşamayacağın ve kazanamayacağın kabuslar var. Bazıları … senin olabilir. Karakteriniz, olaylar nedeniyle bir yere geri dönmek zorunda kalan Stella’nın babası Daniel. Asla geri dönmeyeceğine yemin etti. Ormanda, Stela’nın kaçmaya devam etmesinin gerçek nedenini anlamasına yardımcı olacak özel insanlarla tanışacak. Bir gün geri dönüp babalık, korkular, yalanlar ve geçmişinizi kabul etmeyi reddetme gibi samimi kavramlarla başa çıkacaksınız. Hikaye güçlü korku unsurları içerse de, her zaman en çok korkutan en bariz canavarlar değildir. Bir gün dönüş, Çek Cumhuriyeti’nin güzel manzaralarında gerçekleşir. Tam olarak kopyalar olmasalar da, bohem doğanın atmosferini yakalamak istedik. Dünyada keşfedebileceğiniz ve hayatımızda birçok kez kişisel olarak ziyaret ettiğimiz iyi bilinen yerler var. Hatta sırt çantanızı alıp orada yürüyüş yapabilirsiniz. Oyunda bahsedilen yerler ve mitler çok eskidir. Bir Gün Dönüyorsun’da bahsedilen hikayelerin bazıları 9. yüzyıla kadar uzanıyor.

İndir ve Kur Bir gün geri döneceksin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. İndirme işlemini bir gün tamamladıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Bir Güne Çıkar.Youll.Return.v1.2.zip” e tıklayın (bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Bir Gün Döndüğünüz klasörün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Bir gün ücretsiz olarak indireceksiniz

Ücretsiz indirmeyi bir gün doğrudan bir bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 ve üzeri
 • İşlemci: Intel i5 veya üstü
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: nVidia GTX 970 veya benzeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 13 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.