Slaughter Cannon Indir


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Slaughter Cannon Free Download PC oyunu. Slaughter Cannon, 5 Ocak 2022'de piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Slaughter Cannon, heyecan verici ve zorlu değişen zorluk seviyelerine sahip, bağımlılık yapan bir fizik bulmaca oyunudur. Atmosferde hızla ilerleyin ve öldürücü topun kontrolünü elinize alın ve yolunuza çıkan her şeyi yok edin! Oyunda birçok benzersiz bina ve seviye var, bu yüzden hepsini tamamlayın!

Slaughter Cannon'ı indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Slaughter Cannon indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Slaughter Cannon'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
  4. Slaughter Cannon klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Savaş topu Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Slaughter Cannon'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
  • Hatırlatma: 2 GB RAM
  • Grafik: Intel Core 2 Duo E6320 (2 * 1866) veya eşdeğeri
  • Depo: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin