Skylar & Plux: Adventure On Clover Island Indir


Skylar & Plux: Adventure On Clover Island Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Skylar & Plux: Clover Island'da Macera 19 Mayıs 2017'de çıktı.

Oyun hakkında

2001'deki gibi maceralara hazır mısınız? Skylar & Plux: Adventure on Clover Island, klasik oyun, eğlenceli araçlar ve çocukluk maceralarımızı anımsatan güzel, renkli bir dünyada geçen neşeli bir hikaye ile efsanevi 3D platform oyunu türünün tutkulu bir şekilde yeniden canlandırılmasıdır. Aksiyon dolu bir maceraya atılın, güzel bir cenneti keşfetmenize ve onu yıkımdan kurtarmanıza yardımcı olacak gadget'ları toplayın. Kötü CRT'nin yeni keşfedilen evlerini ele geçirmesini ve onu bir çorak araziye dönüştürmesini durdurmak, hızlı ve cesur kahramanımız Skylar Lynxe'ye ve sadık yardımcımız Plux Owlsley'e kalmış. Tropik sahilleri, volkanik mağaraları, karla kaplı dağları ve Clover Island'ın acımasız çölünü geçin. CRT kölelerinden oluşan bir orduyla savaşın ve yeteneklerinizi artıracak güçlü yükseltmeler bulun. Adayı özgürlüğü artıran jetpack ile keşfedin ve esrarengiz zaman küresi ile gizemli geçmişini ortaya çıkarın. CRT'nin revolver botlarıyla sorun mu yaşıyorsunuz? Roketlerini kap ve onları geri gönder, Gatling ateşini onlara çevir ve minyonlarını güçlü Manyetik Eldiven ile uçur!

ANA ÖZELLİKLER

 • Güçlü bir mekanik kol kuşanın ve robotları dilediğiniz gibi parçalayın!
 • Jet Pack, Magnetic Glove ve Time Orb gibi araçlarla hareketlerinizi genişletin!
 • Clover Island'ın her köşesini keşfedin ve yerlilerini CRT'nin esaretinden kurtarın!

Skylar & Plux: Adventure On Clover Island'ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Skylar & Plux: Adventure On Clover Island indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Skylar & Plux: Adventure On Clover Island” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, kullanabilirsiniz. burada).
 4. Skylar & Plux: Adventure On Clover Island klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Skylar & Plux: Clover Island'da Maceralar Ücretsiz İndir

Skylar & Plux'u başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın: Clover Island'da Macera Doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndir. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel® Core™ i5-2500
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX570
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Windows uyumlu kart

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin