Sker Ritual Indir (v0.1.0)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Sker Ritual Free Download PC Oyunu. Sker Ritual, 6 Ekim 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

The Quiet Ones, ödüllü İngiliz korku filmi Maid of Sker'in bu sıra tabanlı hayatta kalma nişancı oyunu ve ruhani devam oyunuyla geri döndü! Maid of Sker, Battlefield 1 ve Total War: Rome II'nin arkasındaki yazma yeteneklerinden yeni ve tanıdık düşman ordularıyla, benzersiz doğaüstü güçlere, yükseltilebilir steam-punk silahlarına, değiştirilebilir ürkütücü maskelere ve gizemli hikaye hedeflerine sahip seçkin seçkinlerle yüzleşin. TAKIM TAKTİKLERİ VEYA SOLO KAYIT MI? Tek başına veya 4 oyuncuya kadar çevrimiçi oynamak için tasarlanmıştır. Bir takım arkadaşı eksik mi? Endişelenmeyin, Sker Island sürülerinin yoğunluğu oyuncu sayısına göre artıyor. Resmi Sker Ritual Discord'da her zaman bir arkadaş bulabilirsin. Sessiz olanlar geri döndü ve yalnız değiller. Sker Island, her biri sizi oyun tarzınızı değiştirmeye, konumları değiştirmeye veya takım arkadaşlarınızın yardımını almaya zorlayacak benzersiz yeteneklere sahip yeni Elitleri bünyesine kattı! Sker topraklarını lanetleyenler sadece eski düşmanlar değil, sizi yok etmek isteyen çok daha fazla yeni yüzümüz var – hatta bazılarının yüzü yok -. Düşmanları öldürmek, güçlü Harikalar bırakma şansı sunar. Bunlara dikkat edin, ihtiyacınız olacak. A Miracle Drop, atış, yakın dövüş, el bombası ve iyileştirme becerilerinizi geliştiren veya değiştiren, rastgele yükseltilebilen üç güç seçeneği sunar. Beşinci bir yuva, bu yapışkan durumlar için tasarruf etmek için ücretli, güçlü bir promosyon olan Ultimate'ınız için ayrılmıştır. Her harika, bir Kelt tanrısına bağlıdır ve nadirlik, temel nitelikler ve güç dahil olmak üzere birçok biçimde gelir. Skers sakinlerini her türden korkudan ilham alan değiştirilebilir maskelerle toplayın ve korkutun; Halk, gotik, zombi, bilimkurgudan doğaüstüne ve daha fazlası. Eşsiz seslendirmelerle takım arkadaşlarınıza alay edin ve dinamik menü sahnesi ortamlarınızı adadan değiştirin. Silahlarınızı, cephanenizi ve daha fazlasını haritaların çeşitli yerlerinde bulunan Gülen Polis kabininden alın. Stoktan cephane satın alın veya daha yüksek bir temel seviye kazanma şansı ile rastgele seçilen bir silaha bahis yapın. The Laughing Policeman's SÜPER ŞARJ CİHAZI sayesinde bonus buff'lar ve Steam-Punk'tan ilham alan görünür geliştirmeler için benzersiz yükseltmelerle silah seviyelerinde yükselin.

Sker Ritual'ı indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sker Ritual'ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sker Ritual'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Sker Ritual klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sker ritüel ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Sker Ritual'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7, 8.1, 10 (64 bit gereklidir)
 • İşlemci: Intel® Core™ i5-4460 veya AMD FX™-6300 veya daha iyisi
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: 2 GB video RAM ile NVIDIA® GeForce® GTX 760 veya AMD Radeon™ R7 260x
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 15 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin