Skeleton Boomerang Indir (Build 3222479)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Skeleton Boomerang Free Download PC oyunu. Skeleton Boomerang 31 Temmuz 2017’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Skeleton Boomerang, kahraman Hunter’ın vudu ustası Bay Saturday tarafından yönetilen kemikli askerlerden oluşan bir orduya son vermek için büyülü bir bumerang kullanması gereken bir platform oyunudur. Yüksek puanlar alın, yükseltmeleri toplayın, sırları bulun ve birçok iskelet mücadelesinde ustalaşın! Oyun ilerledikçe, toplam puanınız yeni bumerangların, yeni becerilerin ve sağlık artışlarının kilidini açabilir. Puanınız, bumerangınızı tek bir atışla birden fazla düşmanı yenerek kombinasyonlar yapmaya bağlıdır. Dünya da sırlarla dolu. Gizli öğeleri bulmak, yeni seviyelerin ve patronların kilidini açabilir. Bu oyun şunları içerir:

 • Adanın her tarafına dağılmış zorlu seviyeler ve patronlar
 • Çeşitli bumeranglar ve özel teknikler dahil yükseltmeler
 • Gizli bonus zorluklar
 • Birkaç yeni seviyenin ve patronun kilidini açmak için gizli öğeler
 • + TEK’ten inanılmaz akılda kalıcı ve enerjik müzikler

Skeleton Boomerang Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Skeleton Boomerang’ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Skeleton Boomerang’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Skeleton Boomerang klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

İskelet Bumerang Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Skeleton Boomerang Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista, 7, 8, 10
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: 256 MB
 • Depo: 31 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin