Simulacra 3 Indir (v5.28.1)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Simulacra 3 Ücretsiz İndir PC Oyunu. Simulacra 3, 25 Ekim 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Evil, eleştirmenlerce beğenilen korku dizisi Simulacra'nın üçüncü bölümünde sizi geri çağırıyor. Bir zamanlar büyüleyici olan Stonecreek kasabası daha iyi günler gördü. İnsanlar, en son görüldükleri yerin garip sembollerinden başka bir şey bırakmadan ortadan kaybolurlar. Polis şaşkın ve halk dehşet içindeyken, bunun bir zamanlar Stonecreek sokaklarında dolaşan bir cadı hayaleti olan Beldam'ın işi olduğuna dair söylentiler dolaşıyor. Kasabanın yıldız gazetecisi Ruby Myers'a kaybolma olayıyla ilgili soruşturmasında yardım etmekle görevli yerel bir gazetede stajyersiniz. Ellerindeki tek ipucu, bir yazılım geliştiricisi, amatör bir şehir tarihçisi ve Ruby'nin kaynaklarından biri olan kayıp Paul Castillo'nun telefonu. Ruby ayak işlerini yaparken, senin görevin geride kalan ipuçlarını bulmak için Paul'ün telefonunu hacklemektir. Stonecreek'in beldamını araştırırken dijital alemlerin en karanlık köşelerine dalanları yeni uygulamalar, heyecan verici özellikler ve yeni korkular bekliyor.

Simulacra 3 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Simulacra 3'ün indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Simulacra 3'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Simulacra 3 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Simülakr 3 ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Simulacra 3'ü ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i3, Ryzen 3 veya eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: nVidia GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 2400, Intel HD veya 2012'den itibaren piyasaya sürülen herhangi bir grafik kartı / APU
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Kulaklık tavsiye edilir. 4K ekran yalnızca Windows 8+ üzerinde desteklenir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin