Silent Storm Gold Edition Indir (GOG)

Silent Storm Gold Edition Doğrudan bağlantılı ücretsiz GOG PC oyununu indirin. Silent Storm Gold Edition 9 Eylül 2004’te yayınlandı

Oyun hakkında

Önde gelen Rus geliştirici Nival’den Silent Storm, 2. Dünya Savaşı’nın arka planında geçen gerçek bir sıra tabanlı 3B rol yapma oyunudur. Çatışmalar ön saflarda şiddetlenirken, planları her şeyden daha korkunç olan yeni ortaya çıkan gizemli bir gücü engellemeye çalışırken, istihbarat toplamak ve düşmanlarınızı mahvetmek için düşman hatlarının gerisinde küçük bir çokuluslu ekip yöneteceksiniz. dünyanın şimdiye kadar tanık olduğu. Silent Storm tamamen çarpıcı 3D olarak işlenir ve tamamen yok edilebilir ortamlar, gerçekçi silahlar ve sınırsız taktik olanaklar içerir. Sıra tabanlı oyun hiç bu kadar iyi görünmemişti! Öykü 1943: Dünya, yıkımının her yerinde görünüyor. Savaş daha önce hiç olmadığı kadar öfkeli. Savaşın gidişatını kendi lehinize değiştirmek için seçtiğiniz askerleri özel ve çok gizli operasyonlarda yöneten bir manganın komutanısınız – müttefikler veya baltalar, seçim sizin! Yeni eklenti “Sentinels”, 2. Dünya Savaşı kabusunun sona ermesiyle başlıyor. Eski düşmanlar da dahil olmak üzere tüm ülkelerden gaziler bir araya gelerek gizli soruşturma ve müdahale grubu “Sentinels” ‘i tek bir amaç için oluşturuyorlar: Savaşta karşı karşıya kaldıkları şeytani gizli topluluk “Thors Hammer” ı durdurmak.

Ana Özellikler

 • Çok sayıda taktik ve takım yönetimi içeren sıra tabanlı oyun
 • Esnek görevler, eksenler ve müttefikler için 2 farklı kampanya.
 • 24 görev gece ve gündüz, her biri özenle hazırlanmalı ve rastgele etkinliklerle zenginleştirilmelidir.
 • Görev başarısı için birden fazla seçenek: Acımasız güç ve taktiksel zeka, seçtiğiniz bir kombinasyonda ve üç zorluk seviyesinde kullanılabilir
 • Deneysel prototipler ve nadir öğeler dahil olmak üzere 2.Dünya Savaşı’ndan 75’ten fazla otantik silah
 • Her biri kendi karakterine ve özel becerilerine sahip 40’tan fazla erkek ve kadın asker var
 • Yıkılabilir ortam, bir düşmanı bir roketatar ile bir binadan dışarı fırlatmak veya uygun bir kısayol oluşturmak için bir duvarda delikler açmak gibi taktiksel olasılıklar açar.
 • Gerçek 3B ile benzersiz gerçekçilik, tamamen yıkılabilir bir ortam ve yörünge, hız ve delici performansı hesaba katan gerçek mermi fiziği.
 • Sessiz Fırtına ve “Nöbetçi” eklentisini içerir

Silent Storm Gold Edition’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Silent Storm Gold Edition’ı indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Silent.Storm.Gold.Edition.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Silent Storm Gold Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Silent Storm Gold Edition ücretsiz indirme

Silent Storm Gold Edition’ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun DEĞİL sizin için önceden yüklenmiş. Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7/8
 • İşlemci: 1.8 GHz işlemci
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.