Silent Hill 4: The Room Indir

Silent Hill 4: The Room Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Silent Hill 4: The Room, 17 Eylül 2004’te yayınlandı

Oyun hakkında

Silent Hill 4: The Room, Silent Hill Survival Horror serisinin dördüncü bölümüdür. Oyun, Team Silent tarafından geliştirilmiş ve Konami tarafından yayınlanmıştır. 17 Eylül 2004 tarihinde PlayStation 2, Xbox ve PC için Kuzey Amerika’da piyasaya sürüldü. SH4, tam teşekküllü bir devam filmi olmadan önce diziyle gevşek bağlantıları olan bir yan hikaye olarak başladı. Teğetsel kökenleri nedeniyle Team Silent, serinin bazı temel fikirlerini deneyip yenileyebildi ve bazen onları tamamen attı. Odanın en büyük başarısı, onu sıradan ve korkunç hale getirmesidir. SH4 terörü eve getirdi. Henry Townshend kendi dairesinde mahsur kaldı ve yürüyemiyor. Aşinalık hissini vurgulamak için apartmandaki tüm sekanslar birinci şahıs modundadır. Hiçbir nedenden ötürü zincirlenen ve yakalanan sizsiniz. Atmosfer klostrofobik ve dairenizi aradığınız dar alanda yiyecek yok, telefon fişi takılı değil ve TV kapalı.

Silent Hill 4: The Room’u İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Silent Hill 4: The Room indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Silent.Hill.4.New.Edition.zip” seçeneğine tıklayın (bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Silent Hill 4: The Room klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Yapılandırmayı ekranınıza uyacak şekilde ayarlamak için oyun içinde Alt tuşuna basın
-16: 9 geniş ekran monitörler HFOV 0.75 ve VFOV 0.58 kullanır
-4: 3 eski monitör HFOV 1.00 ve VFOV 0.78 kullanıyor

Çözünürlüğü ekran boyutunuza göre ayarlayabilirsiniz.

Silent Hill 4: Oda ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Silent Hill 4: The Room Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Win XP 32 veya daha yenisi
 • İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 GHz / AMD Athlon XP 2500+
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: AMD Radeon 8500 Serisi 64 MB veya NVIDIA GeForce 4 MX 440
 • DirectX: Sürüm 9
 • Kamp: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.