Silent Hill 3 Indir

Silent Hill 3 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Silent Hill 3, 23 Mayıs 2003’te yayınlandı

Oyun hakkında

Silent Hill 3, Silent Hill Survival Horror serisinin üçüncü bölümüdür. PC ve PlayStation 2’de piyasaya sürülecek ikinci oyun. Silent Hill 2 ve Silent Hill 4: The Room’dan farklı olarak, hiçbir zaman orijinal Xbox’a taşınmadı. Oyun, Team Silent tarafından geliştirilmiş ve Konami tarafından yayınlanmıştır. 6 Ağustos 2003’te Kuzey Amerika’da piyasaya sürüldü. Aksiyon, ilk oyunun olaylarından 17 yıl sonra başlıyor ve kuluçka makinesi Harry Mason’ın vazgeçtiği bebek, ilk oyundan Heather Mason artık genç bir kız. Harry, Heather’ı kendi kızı olarak büyütmek için onun sorumluluğuna aldı.

Silent Hill 3’ü İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Silent Hill 3 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “SILENT.HILL.3.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Silent Hill 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Silent Hill 3 ücretsiz indirme

Silent Hill 3 Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Win XP 32 veya daha yenisi
 • İşlemci: 1133 MHz / AMD Athlon MP’de Intel Pentium III 1133
 • Hafıza: 256 MB RAM
 • Grafik: Radeon HD 8500M / GeForce3 Ti 200
 • DirectX: Sürüm 9
 • Kamp: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.