SIGNALIS Indir


SIGNALIS Ücretsiz İndir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. SIGNALIS 27 Ekim 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Kabus içinde rüya arıyorum. Uykudan uyanın ve kayıp ortağını ve kayıp hayallerini arayan bir replika teknisyeni olan Magpie olarak gerçeküstü, retro teknolojili bir dünyayı keşfedin. Kozmik korku ile klasik psikolojik hayatta kalma korkusunu birleştiren gergin ve melankolik bir deneyimde korkunç gizemleri, zorlu bulmacaları ve kabus gibi yaratıkları ortaya çıkarın. SÖZÜMÜZÜ UNUTMAYIN. SIGNALIS, insanlığın güneş sistemini kolonileştirdiği ve totaliter Eusan rejiminin agresif gözetleme ve propaganda yoluyla sağlam bir hakimiyet sağladığı distopik bir gelecekte geçiyor. Kopyalar olarak bilinen insansı androidler, benzemeleri amaçlanan sıradan insanların yanında işçi, memur ve koruyucu olarak hareket ederek halk arasında yaşarlar. SIGNALIS’in hikayesi, Magpie adlı bir kopyanın bir gemi kazasında kriyostazdan uyanmasıyla başlar. Şimdi soğuk bir gezegende mahsur kalmış, bilinmeyen derinliklere doğru bir yolculuğa çıkıyor. Garip dehşetlerle karşılaşırken korku ve endişeyi deneyimleyin, kıt kaynakları dikkatli bir şekilde yönetin ve zorlu bulmacalara çözüm arayın. Terkedilmiş bir uzay gemisinin korkunç köşelerini keşfedin, mahvolmuş bir tesisin sakinlerinin gizemli kaderini araştırın ve altında ne olduğunu arayın. Klasik kozmik korkudan ve Stanley Kubrick, Hideaki Anno ve David Lynch’in eserlerinden ilham alan, kimlik, hafıza ve bilinmeyenin ve bilinmezliğin dehşetinin atmosferik bir bilimkurgu öyküsünü keşfedin.

SIGNALIS nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. SIGNALIS’in indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “SIGNALIS’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. SIGNALIS klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz SIGNALIS indirme

Doğrudan bağlantı ile SIGNALIS Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core i5-2300 veya AMD FX-4350
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTS 450 (1GB) veya AMD Radeon HD 6570 (1GB)
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: 16:9 monitör önerilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin