Shrek SuperSlam Indir


Shrek SuperSlam Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Shrek SuperSlam, 25 Ekim 2005’te piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Dev boyutlu kavgalar, eğlenceli Shrek evreni ile çarpışıyor shrek Süper Slam, dört oyuncu için nihai yakın dövüş oyunu. Çizmeli Shrek Puss, Princess Fiona, Donkey, Prince Charming ve Cap’n Hook dahil 20 karakter olarak oynamayı seçin. Ünlü peri masallarını ve popüler kültürü parodileştiren 16 tamamen yok edilebilir 3B ortamda savaşın. Shrek’in yer açıcı Yeşil Fırtınası, Çizmeli Kedi’nin silahsızlandıran Aşk Sersemletmesi, Eşek’in ustaca hokkabazlık oyunu ve ünlü burnu ile düşmanlarını bombaladığı Pinokyo’nun Hakikat Mızrağı dahil güçlü çarpmaları, alay hareketlerini ve imza saldırılarını serbest bırakın. Giant Ham Hock, Horned Viking Helmet ve Speed ​​of the Gato potion dahil olmak üzere 30 iksir, silah ve sihirli eşya toplayın. 30’dan fazla mini oyunda parmaklarınızı hareket ettirin. Tek oyunculu hikaye, dereceli ve mega meydan okuma modlarında veya çılgın çok oyunculu yakın dövüş maçlarında yol boyunca yeni karakterlerin, arenaların ve kostümlerin kilidini açın.

Shrek SuperSlam Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Shrek SuperSlam indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Shrek.Superslam.zip” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Shrek SuperSlam klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Shrek Super Slam Ücretsiz İndir

Doğrudan Bağlantı ile Shrek SuperSlam Ücretsiz İndirmeye Başlamak için Aşağıdaki İndir Düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista veya üstü
 • İşlemci: 2GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: 256 MB video belleği, gölgelendirici modeli 3.0+
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin