Shotgun Farmers Indir (v1.5.1.3 & Multiplayer)

Shotgun Farmers Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Shotgun Farmers 8 Mart 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Shotgun Farmers, av tüfeğinin silah ürettiği çevrimiçi çok oyunculu bir nişancı oyunudur. Cephanenizi yerleştirmek için mermilerinizi yere ateşleyin. Yeniden doldurmak bir seçenek değil, bu yüzden mermilerin size ve düşmanlarınıza ektiği ölümcül mahsullerden birini alın. Bir keskin nişancı tarafından mı vuruldu? Pekala, sana ateş etmek için kendi keskin nişancı tabancanı yerleştirdiler! Daha fazla cephane için silah bitkilerini hızla toplayın veya daha büyük bir şarjör için yetiştirin. Herkese açık lobilerde ve özel şifre korumalı odalarda oyun başına 10 oyuncuya kadar çevrimiçi oynayın. Shotgun Farmers ayrıca, çiftçilik becerilerinizi çevrimdışı olarak geliştirmek veya listenizi çevrimiçi olarak doldurmak için AI ile ekip oluşturmak için kullanılabilecek AI botları içerir. OYUN MODLARI Oyun tarzınızı değiştiren çeşitli oyun modlarında düşman çiftçileri yenin. Chicken Run’da haritanın etrafında bir tavuk avlayın, Capture The Pig’de düşmanın kıymetli domuzunu çalın, King of the Crow’da korkuluğu savunun ve daha fazlasını yapın!

Shotgun Farmers’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Shotgun Farmers indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Shotgun.Farmers.v1.5.1.3.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Shotgun Farmers klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Adınızı değiştirmek için ‘Save_Game’> ‘settings’ klasörüne gidin. ‘Account_name.txt’ dosyasını açın, seçtiğiniz bir adı girin ve dosyayı kaydedin.

Shotgun Farmers ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz Shotgun Farmers indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: Core 2 Duo 2,4 GHz veya Althon X2 2,7 GHz
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: 512 MB video RAM veya daha iyisi ve Shader Model 3.0+ desteği içeren ATI veya Nvidia grafik kartı. (ATI Radeon 3870 veya üstü, Nvidia GeForce 8800 GT veya üstü)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.