Ship of Fools Indir (v1.0.1)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olan Ship of Fools Ücretsiz İndir PC Oyunu. Ship of Fools 22 Kasım 2022'de gösterime girdi

Oyun hakkında

Ship of Fools, denize göğüs gerecek kadar aptal olan tek yaratık olan Fools'u oynadığınız bir denizcilik roguelite co-op oyunudur. Bir zamanlar takımadaları koruyan Büyük Deniz Feneri kırılır ve bir kötülük ve yolsuzluk fırtınası patlak verir. Siz ve gemi arkadaşınız birlikte Stormstrider'a atlayın ve deniz boyunca yolculuğunuzu yapın. Topları yönetin, yelkenlerinizi açın ve birden fazla koşuda geminizi deniz canavarlarından koruyun. Evinizi kudretli Aquapocalypse'den korumak size kalmış. Kapaklı bir kabuk içinde geçen Ship of Fools, geminizi savunurken denizdeki düşmanlarınızı güçlü toplarla patlatmayla ilgili bir oyundur. Modern klasik roguelite oyunlarından ilham alan ve işbirliği için tasarlanan bu oyunda, ilk arkadaşınızı güverteye çıkarmak ve kürek çekme savaşlarının tadını çıkarırken, dünyayı felaketten kurtarmanıza yardımcı olacak yeni ıvır zıvırların ve eserlerin kilidini açmak isteyeceksiniz. Eşli oyun için tasarlanan fırtınanın korkunç yaratıklarıyla çılgınca çarpışmalar, ekip çalışmanızı sınayacak. Gemiyi savunmak ve onarmak için birlikte çalışın, eşya efektlerini güçlü kombinasyonlarda birleştirin ve balık yemi olmak istemediğinizde gemi arkadaşınızın arkasını kolladığınızdan emin olun. Takımadaların adalarında kaybolan hazineleri ve çok uzaklardaki dükkanları keşfedin ama adımlarınızı dikkatli bir şekilde planlayın! Sektörde yolunuza devam ettikçe Ebedi Fırtına yön değiştirip öfkesiyle yolunuzu kapatıyor. Rotanızı fırtına hareketlerine göre ayarlamalı ve fırtınanın içinde nelerin gizlendiğini keşfetmek için ne zaman yola çıkacağınıza karar vermelisiniz. Geminizi yalnız bir denizci olarak yönetin ve tehlikeli sularda savaşın ve zaferi kendinize saklayın. Ship of Fools hem solo hem de çok oyunculu oyunlar sunar. Eski deniz gecekondularında şarkı söylerken: Bazen mürettebatın olmaması bozuk bir mürettebattan daha iyidir! Oynanacak çok sayıda Aptal, bulunacak ve kilidini açacak benzersiz öğeler, savaşılacak çarpışmalar ve ziyaret edilecek çok sayıda ada ile her koşu, yolculuğunuza yeni bir şeyler getiriyor. Gücünüzü her seferinde artırın, derin denizin canavarlarını yenmeye hazır olun. Ana Özellikler:

 • Başka bir gemi arkadaşıyla birlikte veya tek başına denizci olarak çılgın deniz savaşları
 • En çetin denizcilere meydan okuyacak dev canavarlar
 • Rotanızı takımada haritaları üzerinden çizin ve sonsuz fırtınaya meydan okuyun
 • Yolculuğunuzda size yardımcı olacak özel yeteneklere sahip eşsiz soytarılardan birini somutlaştırın
 • Kazanma stratejileri için toplanacak ve birleştirilecek 100'den fazla ıvır zıvır ve eser
 • Rüzgarı yelkenlerinize katmak için cüretkar elle çizilmiş çizimler

Ship of Fools nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ship of Fools'un indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ship of Fools'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Ship of Fools klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Aptallar Gemisi Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Ship of Fools'u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-2300, 2,8 GHz veya AMD FX-4350, 4,2 GHz
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 8800 GT, 512MB veya AMD Radeon HD 6570, 1GB
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: 30 fps'de 720p

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin