SHINRAI – Broken Beyond Despair Indir


Shinrai – Broken Beyond Despair Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Shinrai – Broken Beyond Despair 26 Ağustos 2016’da vizyona girdi.

Oyun hakkında

30 Ekim 2010’da, on arkadaştan oluşan bir grup, All Saints’ Day gecesini birlikte geçirmek için uzak bir dağ beldesinde buluşur. Ancak… Başlangıçta eğlenceli bir Cadılar Bayramı partisi olarak tasarlanan şey, hızla gerçek bir korku gecesine dönüşür. Katılımcılardan biri ölü bulunduğunda, arkadaşları bir katilin tuzağına düştüklerini fark edince gruba korku ve belirsizlik yayılır. Katilin kimliğini ortaya çıkarmaya çalıştıkça, yavaş yavaş umutsuzluğun bir insanı çekebileceği vahşeti öğrenmeye başlarlar… güvenleri bir kez kırıldığında.

Özellikler:

SHINRAI – Broken Beyond Despair, sizi gerçek bir dedektif gibi hissettirmek için çeşitli etkileşimli unsurlara sahip bir suç görsel romanıdır:

– Sadece dedektif rütbenize katkıda bulunmakla kalmayıp, aynı zamanda hikayeyi etkileyen ve tamamlandıktan sonra bonus içeriğin kilidini açan kararlar alın. Ve kim bilir? Hatta bir hayat kurtarabilirsin!
– Tatil beldesindeki belirli yerleri araştırın ve gece boyunca çeşitli gizemleri çözmenize yardımcı olacak ipuçlarını ve kanıtları toplamak için sınıf arkadaşlarınızı sorgulayın
– Gerçeği ortaya çıkarırken ve failin kimliğini ortaya çıkarırken iddialarınızı destekleyecek kanıtlar sunun. Ancak vardığın sonuçlara dikkat et, yoksa masum insanları en iğrenç suçlarla suçlayabilirsin!

Shinrai – Broken Beyond Despair nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Shinrai – Broken Beyond Despair indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Shinrai – Broken Beyond Despair” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Shinrai – Broken Beyond Despair klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Shinrai – Umutsuzluğun Ötesinde Kırık Ücretsiz İndir

Shinrai – Broken Beyond Despair’i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: DP
  • İşlemci: 1GHz
  • Hafıza: 512MB RAM
  • Depolamak: 340 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin