Sherlock Holmes: The Silver Earring Indir (GOG)


Sherlock Holmes: The Silver Earring Doğrudan bağlantılı ücretsiz indirilebilen PC oyunu GOG. Sherlock Holmes: Gümüş küpe 30 Eylül 2004'te piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Zengin bir kodaman olan kızı Melvyn Bromsby onuruna düzenlenen bir resepsiyonda, aniden bir silah ateşlendiğinde gelecekteki iş ilişkileri hakkında önemli bir açıklama yapmak üzeredir. Sir Bromsby, kalbinde ölümcül bir yara aldıktan sonra yere yığılır … Şaşırtıcı bir cinayet, düzinelerce tanık ve Victoria Londra'sında ziyaret edilecek bir sürü yer. Sherlock Holmes oynuyorsunuz ve bu gizemli vakaya ışık tutmak için tüm becerilerinizi kullanıyorsunuz.

 • Sherlock Holmes ve Doktor Watson'ın rollerini üstlenin ve romanların tüm kahramanlarıyla tanışın: Müfettiş Lestrade, Wiggins, Mycroft ve diğerleri!
 • 5 cinayeti araştırın! Bulmacayı çözmek için 40'tan fazla tanığı sorgulama, 200 ipucu ve 25 saatten fazla oyun oynama süresi
 • Viktorya dönemi Londra'sını güzel ve aslına sadık bir şekilde 3 boyutlu olarak yeniden üretilmiş keşfedin.
 • Sherlock Holmes, bu vakadaki ilerlemenizi onaylayan bireysel seviyeler arasında bir test yapar.
 • Macera, hikayenin dramatik yönüne katkıda bulunacak canlı kesilmiş sahnelerle dolu.

Sherlock Holmes: The Silver Earring'i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Sherlock Holmes: The Silver Earring indirilir indirilmez, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Sherlock.Holmes.Secret.of.the.Silver.Earring.zip” seçeneğine tıklayın (7- Ne alabilirsin zip Buraya).
 4. Sherlock Holmes: The Silver Earring klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Sherlock Holmes: Gümüş küpe bedava indir

Doğrudan bağlantı ile Sherlock Holmes: The Silver Earring Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun DEĞİL sizin için önceden yüklenmiş. Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 2000 / XP / Vista
 • İşlemci: Pentium ™ III 600 MHz veya üzeri
 • Hafıza: 256 MB RAM
 • Grafik: Grafik kartı 32 MB DirectX® 8.1 uyumlu
 • Hard disk: 1,2 GB sabit disk sürücüsü
 • Ses: DirectX ™ uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin