Sherlock Holmes Chapter One Indir (v1.2 & ALL DLC’s)

Sherlock Holmes Chapter One Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Sherlock Holmes Chapter One, 15 Kasım 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Sherlock olarak mirasınız, bu açık dünya dedektif macerasında yaptığınız seçimlerle yazılacak. İncelik, şiddet ve kesinti, cephaneliğinizdeki kaynaklardan sadece birkaçı – gizemli arkadaşınız ve sondaj tahtanız Jon, başka bir şey. Sorunları çözmek için kaba kuvveti seçseniz de, zayıflıkları tespit etmek için zekanızı kullanarak düşmanlarınızın bir adım önünde kalsanız da, araştırma becerilerinizi geliştirirken her durumun ne gerektirdiğine siz karar verirsiniz. Olmanız gereken efsane olabilmek için geçmişinizle yüzleşmenin zamanı geldi. Yetişkinliğin eşiğinde olan kaygısız bir genç Sherlock olarak, daha önce hiçbir oyunun veya hikayenin keşfetmediği şekilde itibarınızı kazanıyorsunuz. Efsaneden önce adamın genç küstahlığını ve naifliğini hiç görmemiştik – şimdi onu yaşıyorsunuz. Bir sonraki ipucunuzun nereden geleceğini asla bilemezsiniz. Akıl sarayınızda sağlam bir dava oluşturmak için ipuçlarını, söylentileri, kılık değiştirmeleri, etiketleri ve sabitlenmiş kanıtları kullanarak gerçeği arayışınızda tüm şehri keşfedin ve kullanın. Silahlar acil bir durumda yardımınıza gelebilir, ancak stil önemlidir – ve bu sizin için çok önemlidir. Parlak gözlem becerilerinizle düşmanın zayıf noktalarını tespit edin veya kendi ellerinizi temiz tutarken birini öldürmek için çevreden yararlanın.

Sherlock Holmes Birinci Bölüm Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sherlock Holmes Chapter One indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Sherlock Holmes Chapter One” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Sherlock Holmes Chapter One klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sherlock Holmes Bölüm 1 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Sherlock Holmes Birinci Bölüm Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64bit
 • İşlemci: Intel Core i5-6600 veya AMD Ryzen 5 2600
 • Hatırlatma: 12 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 960 4GB veya AMD Radeon R9 380 4GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Depo: 28 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin