Shera And The Three Treasures Indir (v1.05)

Sheraton ve üç hazine doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Sheraton ve Üç Hazine 13 Aralık 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

İblis Lordu yıllar önce mağlup edildiğinde, dünyanın barış içinde olduğuna inanılıyordu. Yeni bir Demon Lord iktidara geldi ve şimdi ufukta yeniden yıkım beliriyor … ama her şey kaybolmuş değil. Uzak bir köy olan Dexas’ta, eski bir soydan belirli bir aile yaşıyor. Bu soy, Demon Lord’u yenebilir … ama en güçlü savaşçısı düşman tarafından lanetlendi. Şimdi üç kutsal hazineyi toplamak ve onları İblis Lord’u sonsuza dek yenmek için kullanmak kız kardeşi Şera’ya kalmış!

Oyun özellikleri:

 • Klasik RPG deneyimi
 • Bir fantezi dünyasını keşfedin
 • Sıra tabanlı savaş
 • Animasyonlu savaş sprite

Sheraton’u ve Üç Hazineyi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Sheraton ve üç hazine indirilir indirilmez, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Attract.und.die.Three.Treasures.v1.05.zip” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Sheraton ve Üç Hazine klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sheraton ve üç hazineyi ücretsiz indir

Sheraton ve Üç Hazine’yi doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX 9 / OpenGL 4.1 uyumlu GPU
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Kamp: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. Menüleri veya haritaları yüklerken gecikmeler olabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin