She Will Shoot Indir

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyununu Vuracak. She Will Shoot 22 Ekim 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

She Will Shoot – çeşitli manzaralarda geçen dinamik bir üçüncü şahıs zombi katilidir. Oyun size kıyamet sonrası bir köyü, terk edilmiş bir metroyu, güney gecekondu mahallelerini ve diğer yerleri zombilerden kurtarma fırsatı veriyor. Silahları ve cephaneyi bulun, zombileri sessizce ortadan kaldırın veya bir av tüfeği alın ve gerçek bir kıyma makinesi kurun! Özellikler:

 • Güzel grafikler
 • Üç tip rakip
 • Yakın dövüş ve menzilli silahlar
 • Oyun sırasında doğrudan karakterinizi değiştirin

She Will Shoot’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. She Will Shoot indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to She Will Shoot” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. She Will Shoot klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Ücretsiz indir ateş edecek

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: Intel i3 işlemci veya daha iyisi
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 560 veya AMD Radeon RX 470
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin