Shaun White Skateboarding Indir


Shaun White Skateboarding Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Shaun White Skateboarding, 24 Ekim 2010'da piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Ubisoft Montreal'den Shaun White'ın oynadığı bir kaykay oyunu. Stride Sakız tarafından getirildi!

Shaun White Skateboarding nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Shaun White Skateboarding indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Shaun.White.Skateboarding.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Shaun White Skateboarding klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndir Shaun Beyaz Kaykay

Doğrudan bağlantı ile Shaun White Skateboarding ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Intel Pentium D Dual Core @ 2.6 GHz veya AMD Athlon 64 X2 3800+ veya daha iyisi
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: Shader Model 3.0 veya üstü ile 256 MB DirectX 9.0 uyumlu grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin