Shantae And The Pirate’s Curse Indir (v1.03)

Shantae and the Pirate’s Curse Ücretsiz indirmeli PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiştir. Shantae and the Pirate’s Curse 23 Nisan 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Tüyleri yükselten göbek dansı hayalet Shantae ile yepyeni bir maceraya atılın. Büyüsünü kaybettiğinde, Sequin Land’i kötü bir lanetten kurtarmak için Shantae, baş düşmanı olan acımasız korsan Risky Boots ile ekip kurmalıdır. Bir korsan olarak Shantae, macerasını beslemek, canavarları öldürmek, epik patronlarla savaşmak … ve umarım sihrini işe geri döndürmek için yeni silahlar alacak! Ama en ölümcül düşmanına gerçekten güvenebilir mi? Üçüncü Shantae oyunu şimdiye kadarki en büyüğü! Payet Ülkesinin ötesinde lanetli adalar ve labirentler var, her biri yeni bir korsan ekipmanı gizli – çakmaklı tabanca, korsan şapkası, pala, Risky’nin botları ve hatta bir top. Shantae’nin saçını ve silahlarını yükseltin veya gelişmiş dövüşçü hareketlerinin kilidini açın. Kartları arayın, kayıp kalp mürekkeplerini iade edin, nadir ganimetler toplayın ve tuhaf, vahşi ve harika komik karakter kadrosuna yüksek sesle gülün. İnanılmaz yüksek çözünürlüklü grafikler, kilidi açılabilir korsan modu, çoklu sonlar ve unutulmaz bir film müziği, bu oyunu kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyun haline getiriyor!

Shantae and the Pirate’s Curse’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Shantae ve Pirate’s Curse indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Shantae’ye Çıkart ve Pirate.Curse.zip’i çıkart” seçeneğine tıklayın. Buraya).
 4. Shantae And The Pirate’s Curse klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Shantae and the Pirate’s Curse ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Shantae ve The Pirate’s Curse’u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows®Vista ™ veya Windows®7
 • İşlemci: Hyper-Threading ile Intel ™ Pentium 4 2,4 GHz
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: Intel® HD Grafikleri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.