Shadow Ops: Red Mercury Indir (GOG)

Shadow Ops: Red Mercury Doğrudan bağlantılı ücretsiz GOG PC Oyununu indirin. Shadow Ops: Red Mercury 17 Eylül 2004’te yayınlandı

Oyun hakkında

Bu topyekün birinci şahıs nişancı oyununda seçkin terörle mücadele ekibinin bir üyesi olarak zamana ve teröre karşı yarışın. Tehlikenin her yönden gelebileceği Orta Doğu’nun düşman sokaklarından büyük bir Avrupa şehrinin simge yapılarına kadar. Göreviniz, büyük bir felakete neden olmadan önce bir teröristi nükleer bir cihazla avlamaktır. Felaketleri önlemek için görevinizde her şeyi kapsayan saldırıları gizli sızma ile karıştırın.

Özellikleri:

 • Gizli ve sızma ile topyekün saldırıların heyecan verici karışımı
 • Bir Delta Force ajanı olarak oynayın ve nükleer bir hızlandırıcıyı teröristlerin elinden uzak tutmaya çalışın
 • 20’den fazla otantik genel askeri ve özel silah
 • ABD, İngiltere, Rusya, Fransa ve Almanya’dan uluslararası özel kuvvetlerle (ve bazen onlara karşı) savaşın

Shadow Ops’u İndirin ve Yükleyin: Red Mercury

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Shadow Ops: Red Mercury indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Shadow.ops.red.mercury.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Shadow Ops: Red Mercury klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Shadow Ops: Red Mercury ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Shadow Ops: Red Mercury Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun DEĞİL sizin için önceden yüklenmiş. Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya üstü
 • İşlemci: Pentium III veya AMD Athlon 1 GHz
 • Hafıza: 256 MB RAM
 • Grafik: 64 MB Windows XP uyumlu,
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Windows X uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin