Sexy Mystic Survivors Indir (v1.0.4 & Uncensored)


Sexy Mystic Survivors Doğrudan Bağlantıya Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndir PC Oyunu. Sexy Mystic Survivors, 18 Kasım 2022'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Sexy Mystic Survivors, güzel kadın kahramanların sayısız canavar ordusuyla yüzleştiği bir aksiyon roguelite oyunudur. Stratejik yapılar planlayın, kahramanlarınızın seviyesini yükseltin ve düşmanlarınızı katletin. Bu kadın kahramanların krallıklarını korumalarına yardım etmenin karşılığında özel bir ödül alabilirsin! Krallık saldırı altındadır ve en sadık savunucuları artık canavar orduları ile sevdikleri krallık arasında duran güzel kadınlardır. Ancak aleyhlerine olanların sayısı sürekli arttığı için biraz yardıma ihtiyaçları var. İşte burada devreye giriyorsun! Stratejik bilginiz, bu kadın kahramanların nasıl savaşacağının kontrolünü size veriyor. Onları savaş sırasında canlı tutun, şevkli arzularınızı yerine getirerek takdirlerini göstersinler. Çeşitli kadın kahramanlar ve çarpıcı animasyonlu seks sahneleri ile istediğinizi bulacağınızdan emin olabilirsiniz! Kilitlenebilir birçok karakterden biri olarak mücadeleye katılın ve süre bitene kadar hayatta kalmak için etrafınızdaki düşmanları biçin. Hızlı mermi saldırılarıyla mermi cehennemi gibi – ama saldırgan sensin! Her karakterin benzersiz yeteneğini kullanın, farklı silahlar ve kutsal emanetler arasından seçim yapın ve yöntemsel olarak oluşturulmuş çok sayıda heyecan verici haritada düşman dalgalarından sonra hayatta kalmak için savaşın.

 • Seksi anime waifus, yüksek kaliteli 3D grafikler ve çarpıcı görsel efektler içeren Vampire Survivors!
 • Prosedürel olarak oluşturulmuş kenarlıksız haritalar.
 • Ekrandaki binlerce canavarla sorunsuzca koşun.
 • Yüksek kaliteli animasyon ile güzel anime tarzı sanat
 • Tüm bayanlar için Japonca seslendirme
 • Roguelite unsurlarıyla minimalist zamanlı hayatta kalma oyunu
 • Kahramanlar için kalıcı yükseltmeler
 • Çok sayıda başarı
 • Çeşitli etkileşimli seks sahneleri

Sexy Mystic Survivors nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sexy Mystic Survivors indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sexy Mystic Survivors'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan da alabilirsiniz. burada).
 4. Sexy Mystic Survivors klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sexy Mystic Survivors Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Sexy Mystic Survivors'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yenisi, 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-6100 / AMD FX-8350
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX 580 / AMDHD 7870
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin