Sex With The Devil Indir

Sex With The Devil Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Sex With The Devil 4 Haziran 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Af nedir, yalan nedir? Arzu nerede biter ve kusur nerede başlar? Şeytanla Seks projesi, kötülüğün insan kültüründeki en büyük kişileşmesi hakkında bu ve diğer birçok açık uçlu soruyu sormanıza olanak tanır. Kadim ayartıcı her zaman günahkar yaşamınızı gözlemlemeyi severdi ve ölümden sonra ona cehennemde görünürsünüz. Sosyal ağlarda insanları günaha düşürebileceğinizi bilen Şeytan, size eğlenmeyi ve oyun oynamayı teklif ediyor. Ödül, en derin sorularınızın cevapları ve cinsel arzularınızın yerine getirilmesi olacaktır. Ana Özellikler:

Güzel ve sulu şeytanlar;
Çok sayıda sıcak sahne;
Cehennemin oyun enkarnasyonunda benzersiz bir grotesk atmosfer;
Çılgınlık ve aşırı şiddet içeren açık sahneler;
Birçok acil soruya cevap alma yeteneği;
Büyüleyici arsa.

Sex With the Devil nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sex With The Devil indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Sex With The Devil” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Sex With The Devil klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Şeytanla seks ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Sex With The Devil Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (yalnızca 64 bit) veya Windows 10 (yalnızca 64 bit)
 • İşlemci: 3.0 GHz (2 çekirdek)
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: nVidia GeForce GTX 260 / Radeon HD 4850
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 6 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu
 • Ek Yorumlar: Video ve ses kartınızın sürücüsünü güncellemeniz gerekebilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin