Severed Steel Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olarak Severed Steel Free Download PC oyunu. Severed Steel, 17 Eylül 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Severed Steel, akıcı bir dublör sistemi, yok edilebilir voksel ortamları, çok sayıda kurşun zamanı ve benzersiz bir tek kollu kahramanı olan tek oyunculu bir FPS’dir. Sen, tetik parmağın ve kötü adamlarla dolu bir yığına karşı çelik burunlu çizme. Zincir duvar, her son düşmanı alt etmek için çalışır, batar, döner ve kayar. Bir görevde çevik, tek kollu bir keskin nişancı olan Steel olarak oynayın. Yeniden doldurma yok – atışlarınızı iyi seçin ve dolu bir silahı düşmanlarınızın soğuk, ölü ellerinden kurtarmaya hazır olun. Mermilerden kaçın, duvarlardan atlayın, kayın, silah atın – yoğun ve çılgın çatışmalarda üstünlük sağlamak için elinizden gelen her şeyi yapın. 4,7 mm keskin kartuşlarla paris sıvasını delin, .50 kalibrelik burgularla kalın betonu delin veya kol topunuzla nesnelerde büyük delikler açın. Dinamik, senaryosuz, manga tabanlı yapay zeka sayesinde iki savaş birbirinin aynısı değildir. Bu arcade tarzında lider panosu kabulü için yüksek puanlar ve hızlı zamanlar için avlanın. Her biri kendi alt zorluklarına sahip 30 seviye ve 20’den fazla kilidi açılabilir, oyunu değiştiren “mutatör” içerir. Hain mega şirket EdenSys’in güçleriyle savaşırken altı küçük hikaye bölümünü tamamlayın. Zorluk, grafikler, ses, kontroller, gezinme ve daha fazlası gibi özellikler için bir dizi özelleştirilebilir ayar. Seviyeler oluşturun ve bunları toplulukla paylaşın. Not: Bu özellik beta sürümündedir ve lansmandan sonra güncellenmeye devam edecektir.

Severed Steel nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Ayrılmış Çelik indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Bölünmüş Çeliğe Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
  4. Severed Steel klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kesilmiş çelik Ücretsiz indir

Severed Steel’i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Çift çekirdek
  • Depolamak: 8 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA 750 veya eşdeğeri

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin