Serious Sam 3: BFE Indir

Serious Sam 3: BFE Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Serious Sam 3: BFE 22 Kasım 2011’de yayınlandı

Oyun hakkında

Serious Sam 3: BFE, birinci şahıs nişancı oyunlarının altın çağına, erkeklerin erkek olduğu, amatörleri gizlediği ve tetiğin çekilmesinin işleri patlattığı, birinci şahıs nişancıların altın çağına muhteşem bir geri dönüş. Serious Sam: The First Encounter, Serious Sam 3, Dünya’nın son savaşı sırasında Mental’ın istilacı canavar lejyonlarına ve paralı askerlere karşı geçen orijinal Indie ve Yılın Oyunu hissinin öncüsüdür. Tetiği basılı tutun ve Mental’ın vahşi canavarları tarafından istila edilen saldırganların veya yüzlerin sonsuz saldırısını yok edin. Kapak planı yok, kamp yok – sadece siz buna karşısınız. Hepsi! Gürleyen Scrapjack ve yükselen Khnum da dahil olmak üzere yeni bir unutulmaz minyon taburu, biçebildiğiniz en şiddetli muhalefeti yaratmak için efsanevi Headless Kamikaze, Gnaar ve Sirian Werebull’a katılıyor! Tam bir kaosla boğuşan yakın gelecekteki Mısır’ın geniş savaş alanlarında savaşın. Kadim bir dünyanın yıkılmaya yüz tutmuş tapınaklarıyla sıralanan yarının yıkık şehirleri, yıkılabilir oyun alanınız olacak! Teleskopik görüşlü saldırı tüfeği, çift av tüfeği, patlayıcı otomatik av tüfeği, cezalandırıcı mini tabanca ve alevli top mermilerinin yüce bombardımanı gibi ciddi Sam’in silah cephaneliğini serbest bırakın! Sam’in tüm silahlarını aynı anda taşıyın ve maksimum ateş gücü için kısa sürede her silah arasında geçiş yapın! İşler zorlaştığında, zor olanlar meseleleri kendi ellerine alır! Kapanan bir kemirgenin gözünü parçalayın, korkunç Scrapjack’in yüzünü bükün veya anında öldürmek için bir araknoid yumurtadan çıkmanın boynunu kırın! 5 zorluk seviyesi, hızlı kaydetme, otomatik kaydetme, birden fazla depolama alanı, 3. kişi görünümü, eşli oyunu optimize etme seçenekleri, oyun denetleyicisi desteği, altyazılarla yerelleştirilmiş, hippi modu dahil ebeveyn kanı ve kan kontrolü, farklı renk şemaları, birçok gelişmiş grafik seçeneği optimizasyonlar, hileler, konsollar, Steam takas kartları, başarılar, liderler ve bulutlar ve çok daha fazlası için!

Serious Sam 3: BFE’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Serious Sam 3: BFE indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Serious.Sam.3.BFE.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Serious Sam 3: BFE klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Serious Sam 3: BFE ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Serious Sam 3: BFE Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP 32 bit (Service Pack 2 veya 3 ile)
 • İşlemci: Intel veya AMD’den 2.0 GHz’de çift çekirdek
 • Hafıza: 1 GB
 • Grafik: nVidia GeForce 7800/7900/8600 serisi, ATI / AMD Radeon HD2600 / 3600 veya 1800 / X1900 serisi
 • DirectX®: 9.0c
 • Hard disk: 4 GB boş sabit disk alanı
 • Ses: DirectX9.0c uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.