Serial Cleaner Indir (v1.0.1.0)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Seri Temizleyici Ücretsiz İndirme PC oyunu. Seri Temizleyici 14 Temmuz 2017’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Serial Cleaner, 1970’lerin Amerika’sında geçen, hikaye odaklı, yüksek hızlı bir gizli/aksiyon oyunudur. Profesyonel bir temizlikçisiniz. Senin işin, cesetleri yok ederek, kan lekelerini çıkararak ve suçlayıcı delilleri saklayarak cinayet mahallerini temizlemek. İyi bir temizlikçi asla yakalanmaz, bu yüzden polise kanıt bırakmadan içeri girdiğinizden, ortalığı topladığınızdan ve çıktığınızdan emin olun. Oyun özellikleri:

 • 70’lerden ilham alan ortam ve eğlenceli film müziği
 • Oyuncunun bulunduğu yerde günün geçerli saatine göre seviyeleri değiştirmek için gerçek dünya verileri
 • Tam hikaye odaklı kampanya
 • Meydan Okuma Modları

Seri Temizleyici Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Seri Temizleyici indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Seri Temizleyiciye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Seri Temizleyici klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Seri Temizleyici Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Seri Temizleyici Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: Intel Core Duo 2 2,5 GHz
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce 9600 GT 512 MB
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin